Twoja pierwsza wizyta
Pierwsze spotkanie zaczynamy rozmową - to dla nas najważniejsze. Chcemy poznać Ciebie i Twoje potrzeby. Zapraszamy do dyskusji nad kreacją w pracowni LOFJU przy filiżance kawy z projektantką Ingą Sosną. Powstanie wtedy pierwszy projekt - zmierzymy, wybierzemy tkaninę i omówimy wszystkie szczegóły.

Pierwsza przymiarka
Podczas przymiarki dopasujemy fason do sylwetki i dopracujemy szczegóły: długość rękawów, dekolt, zdobienia i hafty. Dobierzemy również dowolne dodatki i zaaranżujemy kolejną przymiarkę, tym razem z udziałem dopasowanych do kreacji butów.

Ostatnie poprawki
Trzecie spotkanie to często ostatnia przymiarka, na której ustalamy ostateczną długość projektu i wprowadzamy końcowe, najczęściej drobne poprawki. Nadszedł czas, aby omówić ręcznie wykonane hafty lub aplikacje. Na tym etapie spotkasz szefową naszego działu rękodzieła Karolinę. Projektantka Inga Sosna z przyjemnością doradzi również w zakresie doboru makijażu i fryzury, tak aby te elementy również idealnie pasowały do ​​powstałego projektu.

Odbiór kreacji
Stworzenie projektu szytego na miarę zajmuje nam około 1,5 do 2 miesięcy. Słyniemy jednak z tego, że dokonujemy niemożliwego, dlatego zachęcamy do kontaktu, nawet jeśli na Twoją wspaniałą okazję zostało niewiele czasu.
Po ostatecznym zatwierdzeniu z przyjemnością przedstawimy Ci wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju kreację zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie.
Nie ustaniemy w naszych wysiłkach, jeśli nie usłyszymy magicznych słów z twoich ust: „Doskonale. O to chodziło!”. Twoja satysfakcja jest naszym szczęściem!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności